Filtru ulei Iveco EuroTrakker/Stralis 504026056,504082382
Cod: 2992544
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROTECH CURSOR STRALIS
|
Detalii produs |
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 228.0 mm |
| Diametru exterior | 113.0 mm |
| Diametru exterior 2 | 103.0 mm |
| Diametru interior | 93.0 mm |
| Diametru interior 2 | 108.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 104.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 93.0 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 2.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment