Disc frana fata Iveco Daily IV/V/VI 2996122,504121723
Cod: 960697
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY IV, DAILY V, DAILY VI 3.0CNG/3.0D/Electric 05.06-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 301.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 27.0 mm |
| Inaltime | 59.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 9.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 83.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment