Vascocuplaj ventilator radiator Renault Kerax/Premium 7420880406,7420993866
Cod: NRF49002
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Vascocuplajul cu 5 pini se potriveste pe: RVI Kerax, Premium RVI
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | electronic |
| Forma mufa | rotund |
| Numar pini | 5 bc |
| Ventilator | nu |
| Diametru exterior | 237 mm |
| Inaltime | 158.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 4.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 200.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 126.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 9.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 112.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment