Compresor aer Man TGA/TGS/TGX 51541007121,51541007204
Cod: 1200210001
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGA
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 360.0 cm³ |
| Numar de cilindrii | 1.0 buc |
| Presiune | 12.5 bar |
| Tip de racire | racire cu lichid |
| Marime conector | M16x1,5 /M26x1,5 |
| Fulie | cu scripete de antrenare |
| Orficiu piston | 92.0 mm |
| Status | remanufacturate |
| Greutate | 20,98kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment