Compresor aer conditionat Mercedes Actros MP4/MP5 4722300111,4722300311
Cod: NRF32933
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, AROCS; SETRA 500 07.11-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Limitari de la producator | DENSO ; EQUIVALENT |
| Tip compresor | 10S15C |
| Tip de refrigerant | R134a |
| Tip de ulei de compresor | PAG 46 |
| Capacitate | 100 ml |
| Numar de caneluri | 8.0 buc |
| Diametru fulie | 140.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment