Compresor aer conditionat Man 51779707006,51779707004
Cod: 131437
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGA, TGM I, TGS I, TGX I 04.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Limitari de la producator | SANDEN ; EQUIVALENT |
| Tip compresor | SD7H15 |
| Tip de refrigerant | R134a |
| Tip de ulei de compresor | PAG 46 |
| Capacitate | 150 ml |
| Numar de caneluri | 8.0 buc |
| Numar de nervuri | 8.0 buc |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Diametru fulie | 119.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment