Electromotor Man TGA/TGS/TGX 51262017206, 51262019231
Cod: LES0394
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs |
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Putere nominala | 7.0 kW |
| Numar gauri | 3.0 buc |
| Directie rotire | sensul acelor de ceasornic |
| Diametrul flansei | 92.0 mm |
| Numar dinti | 12.0 buc |
| Tip cutie viteze | Cu reducerea transmisiei |
| Greutate | 14,36kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment