Tambur frana spate Scania 1414153,2378715
Cod: 10-02-02-0335
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 3, 4, 4 BUS, G I, G II, L, P I, P II, R I, R II, S, T 05.87-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 413.0 mm |
| Diametru exterior | 413.0 mm |
| Inaltime | 275.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 295.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment