Butelie aer Man 20L 81514010228,81514016029
Cod: 14-06-00-0116
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN BUS; TGA; TGL; TGS; TGX fits: MAN TGA, TGL I
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 20.0 l |
| Presiune | 12.5 bar |
| Diametru | 310.0 mm |
| Lungime | 324.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Spatiere gauri montare | 120.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment