Camera franare disc dubla Scania 24X30 1427480,1734996
Cod: 25PK0280AE
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, 4 BUS, P,G,R,T 01.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru diafragma | 24.0 inch |
| Diametru 2 diafragma | 30.0 inch |
| Cursa | 64.0 mm |
| Cursa 2 | 57.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip frana | disc |
| Sistem de franare | KNORR |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment