Set ferodouri standard WVA19494-19486 Man/Mercedes 81502210846,A3054210010
Cod: AC2124
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGS II, H, HY; MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, ATRON, MK,
NG, SK, AL, AM, F, H, HD, HL, HM, HO, NR, NS, R, VD, VL, VO; FAP B
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Diametru tambur frana | 410.0 mm |
| Latime | 163.0 mm |
| Marime | de baza |
| Numar WVA | 19494 |
| Lungime interioara | 178.0 mm |
| Grosime | 17.0 mm |
| Număr de nituri pe set | 64.0 buc |
| Numar gauri pentru nituri | 8.0 buc |
| Senzor uzura | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment