Kit ambreiaj Iveco Trakker/Stralis/S-Way/X-Way Euro 6 504264337,500059864
Cod: 500086762/504264337
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: IVECO STRALIS I, STRALIS II, S-WAY, TRAKKER I, TRAKKER II, T-WAY, X-WAY 02.02
| Cu rulment | Nu |
| Diametru interior | 260.0 mm |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Numar dinti | 10.0 buc |
| Diametru aliniere | 475.0 mm |
| Profil mufa | 52,3x41,1 |
| Putere de aruncare | 35000.0 N |
| Greutate | 50,00kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment