Kit ambreiaj FI430MM Iveco Stralis/Trakker 504264336,504285997
Cod: 504264336
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: IVECO STRALIS I, STRALIS II, TRAKKER I, TRAKKER II 06.03
| Cu rulment | Nu |
| Diametru interior | 242.0 mm |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Numar dinti | 10.0 buc |
| Diametru aliniere | 475.0 mm |
| Profil mufa | 52,3x41,1 |
| Putere de aruncare | 34000.0 N |
| Greutate | 47,52kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment