Proiector Lumina de Lucru Jcb /Liebherr 607149108, JNR0022
Cod: 13-05-07-0092
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tip bec | H3 |
| Tensiune | 12.0 V/24.0 V |
| Bec | Nu |
| Inaltime | 104.0 mm |
| Latime | 154.0 mm |
| Adancime | 84.0 mm |
| Culoare sticla | Alb |
| Culoare carcasa | Negru |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 0,54kg |
Nicio opinie pentru moment