Proiector ceata albastru universal DL-UN007, HP5.40786.01
Cod: 223324
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: UNIVERSAL
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tip bec | H3 / T4W |
| Functii aditionale | Lampi de pozitie |
| Lumini parcare/pozitie | Da |
| Functie lumini de zi | Nu |
| Tensiune | 12.0 V/24.0 V |
| Bec | Nu |
| Inaltime | 123.0 mm |
| Latime | 220.0 mm |
| Culoare sticla | Albastru |
| Carcasa | plastic |
| Culoare carcasa | Negru |
| Tip | raza lunga |
| Lungime cablu | 150.0 mm |
| Piesa de schimb | Da |
| Greutate | 1,26kg |
Nicio opinie pentru moment