Proiector universal 12/24V albastru 131- UN10214A
Cod: 234908
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: UNIVERSAL
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tip bec | H1 |
| Tensiune | 24.0 V |
| Diametru | 220.0 mm |
| Culoare sticla | Albastru |
| Piesa de schimb | Da |
| Greutate | 0,81kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment