Proiector ceata stanga-dreapta DAF 95XF 1301368,131-DF30250U
Cod: 115231
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: DAF 95 XF 01.97-09.02
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare sticla | Transparent |
| Tip bec | P21W |
| Tensiune | 24.0 V |
| Aplicatie de la | 01.97 |
| Piesa de schimb | Da |
| Greutate | 0,28kg |
Nicio opinie pentru moment