Lampa gabarit stanga-dreapta lumina portocalie LED LD676
Cod: 02.01.072
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: UNIVERSAL
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | LED |
| Latime | 109.5 mm |
| Inaltime | 30.5 mm |
| Adancime | 14.5 mm |
| Metoda de fixare | suprafata |
| Lungime cablu | 250.0 mm |
| Cuier | fara umeras |
| Tensiune | 24.0 V/ 12.0 V |
| Piesa de schimb | Da |
| Greutate | 0,04kg |
Nicio opinie pentru moment