Amortizor suspensie fata Volvo FH/FM 20532767, 20769819
Cod: 8901001
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH II, FH12, FH16, FM, FM12, FM9
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos /Ochiul superior |
| Lungime | 721.0 mm |
| Lungime 2 | 455.0 mm |
| Diametru bucsa | 35.0 mm |
| Greutate | 4,07kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment