Amortizor cabina fata Iveco EuroCargo 504227725, 504051670
Cod: 895117
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROCARGO IV, EUROCARGO V, MAGIRUS 8060.25R.4200-F4GFE601A 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Lungime | 188.0 mm |
| Lungime 2 | 260.0 mm |
| Diametru bucsa | 25.4 mm |
| Latime manson | 32.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 12.0 mm |
| Latime manson 2 | 32.0 mm |
| Diametru elice | 11.0 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Greutate | 0,94kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment