Amortizor suspensie fata Volvo FH 1629478, 20374546
Cod: 53150A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH II, FH12, FH16, FM, FM10, FM12, FM7, FM9, FMX, NH12 08.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos /Ochiul superior |
| Lungime | 715.0 mm |
| Lungime 2 | 445.0 mm |
| Diametru bucsa | 16.0 mm |
| Greutate | 5,37kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment