Amortizor cabina fata Man TGA/TGS 85417226010, 85417226017
Cod: 895283
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN F2000, TGA, TGS I D2066LF01-D2876LF25 01.94-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | Gaz |
| Lungime | 350.0 mm |
| Lungime 2 | 290.0 mm |
| Diametru bucsa | 12.0 mm |
| Latime manson | 40.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 12.0 mm |
| Latime manson 2 | 40.0 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Greutate | 3,50kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment