Electromotor Mercedes Atego/Axor/Unimog 0041516201, 0061512203
Cod: 6904N
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, CITARO (O 530), CITO (O 520), CONECTO (O 345),
ECONIC, LK/LN2, TOURO (O 500), UNIMOG OM900.911-OM926.942 03.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Putere nominala | 4.0 kW |
| Numar gauri | 3.0 buc |
| Directie rotire | sensul acelor de ceasornic |
| Diametrul flansei | 89.0 mm |
| Numar dinti | 9.0 buc |
| Tip cutie viteze | Cu reducerea transmisiei |
| Reconditionat | Da |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment