Cilindru rabatat cabina Iveco Stralis/Trakker 500370651,504173057
Cod: 974920
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO STRALIS I, TRAKKER I 02.02-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Numele gamei de produse | Cilindrul de inclinare a cabinei soferului |
| Lungime | 705.0 mm |
| Grosime | 60.0 mm |
| Numar conexiuni | 2.0 buc |
| Filet conectare | M12x1,5 |
| Cursa | 484.0 mm |
| Paranteze de montaj | 2X maneca |
| Greutate | 11,10kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment