Cilindru rabatat cabina Iveco Turbostar 42088264,503561407
Cod: 975064
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO TURBOSTAR 07.84-12.93
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Numele gamei de produse | Cilindrul de inclinare a cabinei soferului |
| Lungime | 670.0 mm |
| Numar conexiuni | 2.0 buc |
| Filet conectare | M12x1 |
| Cursa | 52.0 mm/ 400.0 mm |
| Paranteze de montaj | 2X maneca |
| Diametru gaura fixare | 20.0 mm/30.0 mm |
| Greutate | 7,84kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment