Rulment roata DAF/Iveco 33019, 1104923, 0676987
Cod: 070.896-10A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: DAF/Iveco
| Tip Rulment | conici |
| Diametru interior | 95.0 mm |
| Diametru exterior | 145.0 mm |
| Latime | 39.0 mm |
| Cantitate in set | 1.0 buc |
| Interval de temperatura | -20 °C/100 °C |
| Cod EAN | 9008745721274 |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 2,29kg |
Nicio opinie pentru moment