Disc frana punte fata Man F2000/TGA/TGS/TGM/TGX 81508030023,81508030038
Cod: MBR5057
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN E2000 18.224 MC, MLC, MLLC, MRC, MLRC, MLLRC/18.224 MK,
MK-L, MLK, MLRK, MRK/18.224 MLS, MLRS/18.224, 18.225, LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, L
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 432.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 130.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 131.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 36,60kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment