Disc frana Mercedes Actros 9424210912, 9424211212
Cod: MBR5016HD
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MERCEDES ACTROS 1113/1117/130 kW/1313, 1314/1317/1413/1417/1617/1621/1823/1823 K/1823 K, 1823 KL, 1824 K/1823 L
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 132.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 211.0 mm |
| Diametru gaura | 238.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Unitate de vânzări | 1 buc. |
| Greutate | 35,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment