Disc frana punte BPW 430x45 mm, 0308835030,1271276
Cod: MBR5048
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW SH SHBF 9010 ECO Plus/SHBF 9010 ECO Plus2/
SHSF 10010-15 ECO/SHSF 10010-15 ECO Plus/SHSF 10010-15 ECO-MAXX/SHSF 10110-15 ECO/SHSF 10
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 159.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 293.0 mm |
| Diametru gaura | 335.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 34,50kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment