Disc frana punte spate Renault Midlum 5010422263,7421866443
Cod: MBR5112
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: RVI MIDLUM 01.00
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 28.0 mm |
| Inaltime | 137.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 194.0 mm |
| Diametru gaura | 245.0 mm |
| Sistem de franare | WABCO PAN17 |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 20,69kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment