Disc frana Renault Magnum 5010422364,02-RV027
Cod: MBR5101
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: RVI MAGNUM 05.00
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 434.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 160.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | deplin |
| Diametrul gaurii | 224.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
| Greutate | 47,30kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment