Amortizor suspensie scaun 81623856009
Cod: 895191
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI / VOLVO / SCANIA / DB
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Lungime minima | 138.0 mm |
| Lungime maxima | 184.0 mm |
| Diametru gaura | 25.4 mm |
| Diametrul capătului arborelui | 10.0 mm |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos /Ochiul superior |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Greutate | 0,64kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment