Amortizor cabina Iveco EuroTrakker 98487778 500348789
Cod: 895124
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGM I 10.05-03.22
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos /Arborele superior |
| Lungime | 753.0 mm |
| Lungime 2 | 462.0 mm |
| Diametru bucsa | 35.0 mm |
| Greutate | 4,13kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment