Amortizor cabina fata Volvo FL10/FL12 1089008 62534
Cod: CB0027
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO F10, F12, F7, FL10, FL12, FL7 D10A320-TD73ES 08.77-09.98
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Lungime | 270.0 mm |
| Lungime 2 | 212.0 mm |
| Diametru bucsa | 14.0 mm |
| Latime manson | 32.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 14.0 mm |
| Latime manson 2 | 32.0 mm |
| Greutate | 1,10kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment