Tampon cabina Man F2000/TGA 81962100482,81962100515
Cod: 020.182
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN E2000, F2000, M 2000 L, M 2000 M,
TGA D0824LFL06-E2866DF01 01.94-
|
Detalii produs |
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Numele gamei de produse | tampon |
| Diametru | 50.0 mm |
| Lungime | 36.0 mm |
| Dimensiune filet | M10 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Lungime filet | 15.5 mm |
| Diametru exterior | 50.5 mm |
| Inaltime | 36.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment