Tampon cabina Scania 1349805,1923654
Cod: 1695.00
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, G I, P I, R I, T DC09.108-OC9.G05 05.95-05.19
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Numele gamei de produse | tampon |
| Diametru | 55.0 mm |
| Lungime | 45.0 mm |
| Dimensiune filet | M8 mm |
| Pasul filetului | 1.25 mm |
| Lungime filet | 20.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Diametru exterior | 55.0 mm |
| Inaltime | 45.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment