Tambur frana fata MAN 81501100214, 81501100227
Cod: NP-0257
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Inaltime | 232.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 298.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
Nicio opinie pentru moment