Tambur frana spate DAF 0365579, 1523681
Cod: 365579
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: DAF 65 CF, 75, 85, 85 CF, 95, 95 XF, CF 75, F 2100, F 2300, F 2700, F 2800, F 2900, F 3200, F 3300, F 3600, SB 01.74
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Diametru exterior | 476.0 mm |
| Grosime | 288.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 2.0 buc/ 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 285.0 mm |
| Latime | 216.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment