Tambur frana BPW/Jumbo 0310546290, 0310946490
Cod: 0310546290
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: BPW/ JUMBO
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 300.2 mm |
| Diametru exterior | 364.0 mm |
| Grosime | 260.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 190.0 mm |
| Latime | 209.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 225.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment