Tambur frana fata DAF 1232806, 0275824
Cod: 1232806
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potriveste cu: DAF
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Diametru exterior | 420.0 mm |
| Inaltime | 252.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc/ 2.0 buc |
| Diametrul gaurii | 285.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Greutate | 49,58kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment