Tambur frana Jumbo/Ror 21209701, 21211030
Cod: 21211030
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: ROR
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 351.0 mm |
| Inaltime | 263.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 182.8 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Greutate | 41,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment