Tambur frana fata Iveco EuroTrakker 7183049
Cod: 932132
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: IVECO
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Grosime | 190.0 mm |
| Inaltime | 244.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 335.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 53,88kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment