Tambur frana fata Scania 1334075, 1414152
Cod: MTX-B-701
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: SCANIA
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 413.0 mm |
| Diametru exterior | 413.0 mm |
| Inaltime | 263.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 295.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 54,02kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment