Tambur frana Volvo FH 21094122,3171744
Cod: 10-02-02-0385
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Diametru exterior | 410.0 mm |
| Inaltime | 261.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc/ 2.0 buc |
| Diametrul gaurii | 282.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 59,46kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment