Tambur frana Mercedes Atego 6774230201, A6774210201
Cod: 6774210401
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MERCEDES
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 364.0 mm |
| Diametru exterior | 364.0 mm |
| Inaltime | 210.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Diametrul gaurii | 238.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 275.0 mm |
| Greutate | 35,50kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment