Tambur frana DAF 1233462, 01-DA001
Cod: 01-DA001
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: DAF
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Diametru exterior | 420.0 mm |
| Inaltime | 228.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 285.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 42,00kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment