Tambur frana fata Renault 5010260663, 6.60001
Cod: 1994582
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: RENAULT
| Pozitie de montare | Fata |
| Diametru interior | 414.0 mm |
| Grosime | 188.0 mm |
| Inaltime | 235.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 335.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 47,62kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment