Tambur frana SAF 1064023600, 1064023601
Cod: 1064023601
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: SAF
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Diametru exterior | 420.0 mm |
| Grosime | 180.0 mm |
| Inaltime | 227.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 290.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Latime | 180.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 46,03kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Nicio opinie pentru moment