Tambur frana SAF/Jumbo 1064019700, 01-SA007
Cod: 1064019700
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: SAF
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 300.0 mm |
| Diametru exterior | 300.0 mm |
| Inaltime | 280.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 190.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 225.0 mm |
| Greutate | 40,48kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment