Tambur frana spate Volvo F/FM/FH 1599011,VOL208
Cod: 1599011
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: VOLVO
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 410.0 mm |
| Inaltime | 294.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 335.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 65,60kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment